עו"ד רשלנות רפואית חיפה

רשלנות רפואית היא אחד מתחומי התביעות הנפוצים במדינת ישראל. הסיבה לכך היא פשוטה ביותר – אין אחד שלא נזקק לטיפול רפואי בשלב כזה או אחר בחייו, ולפעמים הטיפול הרפואי אותו אנו מקבלים הוא לאו דוקא הטיפול האיכותי ביותר שאנו יכולים לקבל. לפעמים, רשלנות רפואית יכולה להוביל לנכויות קשות ואף למוות, ועל אף שפיצוי כספי לא יכול להחזיר לנו את הבריאות שאיבדנו, אך הוא בהחלט יכול לעזור. בכל שנה קופות חולים וחברות ביטוח משלמות סכום כולל המתקרב ל-250 מיליון שקלים בגין פיצויי רשלנות רפואית. עם עורך הדין הנכון, גם אתם יכולים לעמוד על זכויותיכם לפיצוי הוגן והולם. אם אתם מחפשים עו"ד רשלנות רפואית, חיפה, משרדנו הוא הכתובת עבורכם.

עם 40 שנות פעילות לא מתווכחים

משרד עורכי הדין אבריאל הוקם בשנת 1973, ובמהלך יותר מ- 40 שנות פעילותו הספיק לצבור שפע של לקוחות, ניסיון ומקרי הצלחה ביצוג לקוחות במקרים שונים ומורכבים בכלל ותיקי רשלנות רפואית בפרט. ייצגנו בהצלחה עזבון אדם שנפטר לאחר ששוחרר מחדר מיון לביתו על אף שחש מיחושים בליבו ועזבונו זכה לפיצוי הולם, ייצגו לאחרונה בהצלחה יתירה עד לבית המשפט העליון צעירה שנולדה בשנות השמונים עם נכויות קשות שלא אותרו באבחון המקדים בתהליך מעקב ההריון והיא זכתה לפיצויים גבוהים מאד. ייצגו בהצלחה אשה מבוגרת אשר ריאתה נוקבה עקב רשלנות בעת פעולה פולשנית, ועוד. הניסיון המועבר בין עורכי הדין השונים המועסקים במשרד, וקורת הגג האחת מספקים ללקוחות המשרד מקום בטוח לשטוח בו את טענתיו, מקום שיכול להפוך טענות למוקדי כוח וזכיה בבית המשפט. כשאתם מחפשים עו"ד רשלנות רפואית, חיפה, תל אביב או כל עיר גדולה אחרת ייתכן ותוטעו  כתוצאה מההיצע הגדול של עורכי הדין הקיימים בשוק. כשאתם באמת רוצים לזכות במשפט, מה שאתם צריכים זה משרד ותיק, בעל מוניטין ונסיון שיעמוד מאחוריכם, וילחם למענכם בחזית המשפטית, עד לקבלת ההכרה הרצויה מהמדינה או מהמוסד הרפואי שבמסגרתו בוצעה הרשלנות המדוברת.

 

אבריאל – משרד עורכי דין בחיפה

משרד עורכי הדין אבריאל נמצא בקומה העשירית של מגדל רסקו בעיר חיפה. אתם מוזמנים להגיע למשרדינו ולהתרשם לא רק מהנוף המשגע, אלא גם מצוות עורכי הדין שמטפלים בכל תיק ותיק בכפפות של משי, ודואגים להביא את התיק למיצוי מלא ועמידה בדרישות הלקוח.

לקביעת פגישת יעוץ צרו קשר כבר עכשיו! אנו זמינים למענכם במספר הטלפון 04-8521118 ונשמח לענות על כל שאלה, ולקבל את פניכם בכל עניין.

עורך דין רשלנות רפואית חיפה

לבירורים ומידע נוסף צרו קשר