עו"ד חיפה

עורך דין בחיפה, תל אביב או ירושלים אינו מוסמך לעסוק בעריכת דין או בתחום המשפטים אילולא סיים את חוק לימודיו המלאים ועבר את מבחן ההסמכה של לשכת עורכי הדין בישראל. לאחר לימודיו מתמחה עורך הדין הצעיר במשרד מורשה שם הוא זוכה לפרקטיקה מקצועית המאפשרת לו להכיר את התחום מקרוב והפעם בפן המעשי.

 

 

עריכת דין תחום חובק כל

לעורכי דין מעל מאה תחומי עיסוק כאשר כל אחד מהם מתמקד בנישה ספציפית ביותר. ישנם עורכי דין המתמחים בביטוח רכוש ויש המתמחים באתיקה מקצועית, יש עו"ד בתחום האומנות והאופנה העיצוב וגם התקשורת.

ישנם עורכי דין שמירב עיסוקם נוגע לדיני משפחה, הורות, הפריות וכדומה ויש העוסקים אך ורק בתחום הפטנטים וההמצאות דווקא. ניתן להמשיך כך ולהוסיף עשרות דוגמאות לייחודיות העיסוק של כל אחד מעורכי הדין הללו ולהכיר בכך שכל אחד מהם תורם מן הידע והניסיון שלו בזמן אמת.

חשוב לזכור כי בזמן שעולה צורך אמיתי לייצוג או סיוע משפטי בתחום מסויים ישנה חשיבות לבחירת משרד עורכי דין בעל היקף פעילות רחב במגוון תחומים ובו לפנות אל עו"ד המומחה ומכיר לפני ולפנים את הרקע לתחום, את רזיו ומסתוריו, את חוקיו ותקנותיו ואת הפרצות השונות בחוק ובכלל המתלוות אליו ויוכל להעניק לכם את כל שירותי הליווי והסיוע הנדרשים לכם לאורך כל ההליך, מתחילתו ועד סופו.

משרד עורכי דין גדול ומקצועי, בעל מוניטין ללא רבב ומוניטין מצטבר ובעל הצלחות מרובות הוא הכתובת הנכונה עבור מי שמבקש לעצמו ייצוג מקצועי עם סיכויי הצלחה גבוהים.

עורכי דין בחיפה

אם אתם זקוקים לשירותיו של עו"ד חיפה בקשו המלצות מקרובים וקולגות בנוגע למשרד עורכי דין בחיפה בעל רקע דומה למפורט קודם לכן. ההמלצות חשובות לא פחות מן הייעוץ שיוענק לכם בהמשך, אין חכם כבעל ניסיון ואין כמו המלצה חמה להעלות את קרנו של המשרד ואת היכולת לבנות אמון הדדי בין השניים.

ההמלצות הניתנות מלקוח שזכה לטיפול קודם אישי בתיקו הן שיעידו על רמת המסירות והאחריות של עורך הדין, על איכות השירות האישי והמקצועי שלו, על היכולת המקצועית לזכות במיטב האופציות ולממש את האינטרסים של הלקוח באופן מלא.

אבריאל – משרד עורכי הדין בחיפה, לשרותכם!

בשנת 1973 נוסד משרד עורכי הדין אבריאל. מתחם המשרדים הממוקם בקומה העשירית של מגדל העיר בחיפה מעניק באמצעות 15 עובדים מקצועיים הפועלים בו כיום שירותים משפטיים מקיפים במגוון תחומים מרכזיים ביניהם תחום המסחר, ההוצאה לפועל, מקרקעין, אתיקה, בוררות וגישור, האישות, הבנקאות ועוד.

אם ברצונכם לקבל מידע נוסף או לקבוע פגישת ייעוץ וסיוע בכל נושא בו תבחרו אנא צרו קשר עוד היום עם נציגי המשרד ונשמח מאד לעמוד לרשותכם.

אבריאל משרד עו"ד חיפה בטלפון: 04-8521118

תחום יחודי – עריכת צוואות מתועדות בוידאו

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3630574,00.html

משרד עורכי דין בחיפה

לבירורים ומידע נוסף צרו קשר