עו"ד גירושין

אחד התהליכים המורכבים והסבוכים ביותר הן מבחינה טכנית והן מבחינה אישית הקיימים כיום במערכת המשפטית הינו תהליך הגירושין. לרוב לא מצליחים בני הזוג לשמור על הליך נקי ממלחמות ולא מעט מתהליכי הגירושין מלווים בצחצוחי חרבות ובפגיעה אמיתית של שני בני הזוג.

עורך דין גירושים חיפה – לא רק משפטן

הבחירה בעורך דין גירושין לניהול המערכה הינה החלטה גורלית. איש המקצוע הזה הבקיא ברזי המשפט בתחום המשפחה עתיד להיות איש סודכם והאדם הקרוב אליכם ביותר בחודשים או בשנים על פניהם נפרש התהליך.

הפרמטרים לבחירת עורך הדין הנכון חייבים לשלב לא רק יכולת מקצועית והברקה בתחום המשפטי אלא גם אנושיות, חמלה, סבלנות והרבה מאד רגישות לתהליך כולו. כמובן שהנגישות אל עורך הדין והיכולת לפנות אליו פיזית בכל עת הינה משמעותית מאד בעיקר בתהליכים ארוכי תווך.

אם אתם מתגוררים באזור הצפון מוטב כי תבחרו בעורך דין גירושים חיפה. משרד אבריאל הוותיק מעניק לכם את האפשרות לזכות בייעוץ וסיוע משפטי טרם תחילת התהליך, צרו קשר ואחד מנציגנו ישמח לסייע.
משרד עורכי דין אבריאל, 04-8521118 

 

הליך הגירושין

הליך הגירושין מתחיל בצעד אחד גדול מאד מצד אחד מבני הזוג או שניהם. חוסר שביעות רצון, תחושת סוף ליחסים, חוסר תפקוד כללי, רגשות קשים ושליליים, מיצוי הקשר או בגידה כמובן הם רק חלק קטן מהסיבות שבגללן זוגות בוחרים לנתק את היחסים ולהפריד כוחות, במילים אחרות להתגרש.

במידה ויש בין שני בני הזוג הבנה ויחסי כבוד הדדי ניתן לבצע את ההליך כולו בזמן קצר יחסית ותוך הימנעות ממלחמות על רכוש, ציוד, הסדרי ראייה של הילדים. מכיוון שלרוב מדובר בגירושין טעונים מאד על כל אחד מבני הזוג לשכור את שירותיו של עורך דין גירושין חיפה או כל מקום אחר ולהעניק לו את הזכות והיכולת לנסות ו"להוציא" את המיטב מההליך כולו.

 

הליך גישור בגירושין

לא פעם ישנן נקודות חרטה ותחושות החמצה גם במהלך הליך גירושין סבוך ומורכב. זוגות המבקשים לעצור רגע ולחשוב שנית על התהליך כולו יכולים לקבל את שירותיו של עורך דין המומחה לגישור בנושא גירושין ולנסות יחד עמו ובהנחייתו לפתור את הסכסוך הגדול ואולי אף לחזור ולחיות יחד בשלום.

 

תחום יחודי : צוואות ערוכות בוידאו 

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3630574,00.html


משרד עורכי הדין אבריאל, לשרותכם!

בשנת 1973 נוסד משרד עורכי הדין אבריאל. מתחם המשרדים הממוקם בקומה העשירית של מגדל העיר בחיפה מעניק באמצעות 15 עובדים מקצועיים הפועלים בו כיום שירותים משפטיים מקיפים במגוון תחומים מרכזיים ביניהם תחום הגירושין ודיני המשפחה.


אם ברצונכם לקבל מידע נוסף בתחום עורך דין גירושים בחיפה או לקבוע פגישת ייעוץ וסיוע בנושא אנא צרו קשר עוד היום עם נציגי המשרד ונשמח מאד לעמוד לרשותכם. להשארת פרטים לחץ כאן

משרד עו"ד אבריאל בטלפון: 04-8521118  

לבירורים ומידע נוסף צרו קשר