נוטריון בחיפה

משרדנו עורך צוואות נוטריוניות וכן צוואות מתועדות הוידאו !

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3630574,00.html

 

 

תפקידו של הנוטריון חשוב ומוערך מאד בתחום המשפט. בסמכותו של הנוטריון להעניק תוקף חוקי ומשפטי למסמכים שונים במגוון תחומים המשמשים לאחר מכן בבתי משפט (ראיות, מסמכי אימות), במוסדות ציבור (תעודות נישואין או גירושין, גיליון אישי המאמת עבר פלילי נקי ועוד), במעמד עסקאות מסחריות (ניירת וחוזים רשמיים) ותחומים רבים אחרים.

 

הסמכתו של הנוטריון

עורך דין ללא עבר פלילי ובעל עשר שנות פרקטיקה בתחום המשפטי יכול לגשת אל קורס ההסמכה הרשמי של משרד המשפטים בבקשה להפוך לנוטריון מוסמך. לאחר תקופת הכשרה עומד עורך הדין בפני וועדה רשמית המסמיכה אותו לפעול כנוטריון. חותמת נוטריונית זכאי להעניק אך ורק מי שהוכשר בפועל ועל ידי הוועדה המשפטית הרשמית כנוטריון.

 

מגוון פעולותיו של הנוטריון

הנוטריון עוסק במגוון רב של תחומים. הוא נוגע בתחום המסחרי והפרטי, הציבורי והממשלתי ובכל אחד מהם זכותו החוקית לקבוע את נאמנותם וחוקיותם של מסמכים שונים, ובעצם חתימתו הרשמית להעניק להם תוקף חוקי, לא רק במדינת ישראל אלא בכל העולם.

במגזר הפרטי מוכרת לנו פעילותו של הנוטריון בעיקר בתחום הצוואות והירושות. צוואה החתומה על ידי נוטריון אינה ניתנת להפרה בשום מסגרת. הנוטריון מוודא כי עורך הצוואה הוא אכן בעל הנכסים או הממון, וכי הוא צלול ומודע למעשיו.

מתחתנים בחתונה אזרחית? אל תשכחו להחתים את הנוטריון

רכשתם דירה בחיפה וסביבתה וברצונכם לממנה באמצעות הלוואה מובטחת במשכנתא עליכם להשתמש בשירותיו של נוטריון מקומי, עם עדיפות (בעיקר בשל הנוחות) למשרד נוטריון חיפה. בטרם תיגשו אל הנוטריון בחיפה עליכם להצטייד ביפוי הכח אותו תקבלו מהבנק המלווה ובתעודות זהות.

הנוטריון יוודא זהותו של החותם, מקבל ההלוואה והבנתו את האמור ביפוי הכח ואז יחתום ויאשר בחתימתו היחודית.

 

תרגום נוטריוני

שירות זה הינו שירות נספח לשירותי נוטריון חיפה ובכלל. תרגום המסמכים על ידי הנוטריון או מי מטעמו וחתימתו הסופית מאשרת כי הם נאמנים למקור והם בעלי חוקיות משפטית בכל מקום. ללא חתימת הנוטריון על תרגומים אלו הם אינם קבילים ואינם חוקיים בבית משפט או בכל מוסד ציבורי אחר.

משרד עורכי הדין אבריאל, נוטריון חיפה, לשרותכם!

 

בשנת 1973 נוסד משרד עורכי הדין אבריאל. מתחם המשרדים הממוקם בקומה העשירית של מגדל העיר בחיפה מעניק באמצעות 15 עובדים מקצועיים הפועלים בו כיום שירותים משפטיים מקיפים במגוון תחומים מרכזיים בינהם גם שירותי נוטריון בחיפה ובכלל.

אם ברצונכם לקבל מידע נוסף לגבי עבודת הנוטריון או לקבוע פגישת ייעוץ וסיוע בנושא אנא צרו קשר עוד היום עם נציגי המשרד ונשמח מאד לעמוד לרשותכם.

משרד עו"ד אבריאל בטלפון:  04-8521118

שירותי נוטריון בחיפה

לבירורים ומידע נוסף צרו קשר