אודותינו

משרד עורכי הדין והנוטריון אבריאל נוסד בשנת 1973 ע"י עו"ד אריה אבריאל, נוטריון, מגשר, ושופט צבאי בדימוס בדרגת סא"ל במילואים בביה"ד הצבאי לערעורים ולשעבר יו"ר ועדת האתיקה בלשכת עורכי הדין מחוז חיפה, יו"ר ועדת בית המשפט המחוזי חיפה בלשכת עורכי הדין וחבר ועד מחוז חיפה של לשכת עורכי הדין משך שלוש קדנציות.

ממשרד קטן בשנות השבעים פיתח עורך הדין אריה אבריאל את משרדו, צבר לקוחות רבים, פרטיים ומוסדיים, הרחיב את משרדו בהתאם וכיום מנהל אותו בצוותא עם עו"ד טל אבריאל, המשמש אף בתפקיד ממלא מקום יו"ר ועד מחוז חיפה בלשכת עורכי הדין ולשעבר יו"ר ועדת האתיקה המחוזית בלשכת עורכי הדין. המשרד מעניק שירותים מקצועיים בשלל תחומים ובעיקר בתחום הדין המשמעתי של עורכי דין, סכסוכי ירושה, מקרקעין וחוזים, נזקי גוף, משפט צבאי ופלילי, ועוד.

המשרדים כוללים גם את משרד עו"ד בתיה אבריאל המתמחה בייצוג בנקים בהנהלתה של עו"ד קרן אבריאל המתמחה בתחום מאז 1999. כיום מונים המשרדים כ- 15 עובדים ושוכנים בקומה העשירית של בנין "מגדל העיר" (רסקו) ברח' המגינים 53 בחיפה, על פני שטח של כ 250 מ"ר הצופה על נופה המרשים של העיר חיפה מכל כיווניו.

לבירורים ומידע נוסף צרו קשר