עו"ד מקרקעין

רכישת הבית שלכם היא ככל הניראה העסקה הגדולה ביותר שתבצעו בחייכם. מדובר במאות אלפי דולרים או אפילו מיליוני שקלים המהווים לא פעם את כל חסכונותיכם עלי אדמות כולל הלוואות ומשכנתאות אליהם אתם מחוייבים לעשרות השנים הקרובות.

אין ספק שעסקה בסדר גודל שכזה חייבת להיעשות בליווי צמוד של איש מקצוע המכיר היטב את רזי התהליך, היודע כיצד ומתי להימנע מבעיות ותקלות הצפויות בדרך, באילו דרכים ניתן להוזיל את העלויות ומה הדרך הטובה והקצרה ביותר עד לקבלת מפתח הדלת.

עורך דין מקרקעין בחיפה מטעם משרד עורכי הדין אבריאל ישמח להעניק לכם את כל שירותי הייעוץ והסיוע בדרך אל הבית החדש שלכם. צרו עמנו קשר בטלפון מספר: 04-8521118 ואחד מנציגנו יתאם עמכם פגישה אישית כבר בימים הקרובים.

שירותיו של עורך דין מקרקעין חיפה ברכישת דירה

בשלב הראשון יבדוק עורך הדין את זכויותיכם מול הגופים השונים כמו מינהל מקרקעי ישראל, גופי המשכנתאות השונים ועוד תוך שמירה על האינטרסים הבלעדיים שלכם. עורך הדין מקרקעין חיפה יערוך בדיקה מקיפה לגבי הבעלות על הנכס, יוודא כי הוא אינו מעוקל, כי הוא מצוי בבעלות פרטית, וכי אין עליו כל אזהרה או מסמך העשוי לגרום למניעתה של העסקה בפועל.

לאחר הבדיקות המקיפות ולאחר שהנכס נמצא מתאים לרכישה יערוך עורך הדין את חוזי הרכישה עצמם, חוזה המכונה חוזה מקרקעין ובו מעוגנות כל זכויותיו של הלקוח.

עורך הדין ימשיך ויעקוב אחר הניירת והחוזים של הנכס גם לאחר חתימת שני הצדדים, זאת על מנת לפקח על השלבים הסופיים בתהליך הרכישה. השלב האחרון יכלול בדרך כלל את רישום הנכס בלשכת רישום מקרקעין על פי חוק ואישור תשלומי כל המיסים הנדרשים כמו מס שבח, מס רכישה, משכנתאות ועוד.

עורך דין מקרקעין חיפה – שירותים נוספים

למעט שירותי ליווי וייעוץ בתהליך רכישת דירה מבצע עו"ד מקרקעין חיפה שירותים נוספים, כולל שירותי נוטריון, בדיקת חוזה חברה קבלנית וליווי מולה, התנהלות מול משרדי תיווך ותביעות עמלת תיווך ועוד. כמו כן מסייע עו"ד מקרקעין חיפה בטיפול ייחודי בעת רכישת נחלות או שטחים חקלאיים בעלי הליך מורכב יותר מרכישת שטח פרטי אחר, טיפול בלקוחות שנאשמים שעברו עבירות בניה וכדומה שירותים רבים נוספים.

משרד עורכי הדין אבריאל, לשרותכם!

בשנת 1973 נוסד משרד עורכי הדין אבריאל. מתחם המשרדים הממוקם בקומה העשירית של מגדל העיר בחיפה מעניק באמצעות 15 עובדים מקצועיים הפועלים בו כיום שירותים משפטיים מקיפים במגוון תחומים מרכזיים ביניהם תחום המקרקעין על נגזרותיו.

אם ברצונכם לקבל מידע נוסף בתחום עורך דין מקרקעין בחיפה או לקבוע פגישת ייעוץ וסיוע בנושא צרו קשר עוד היום עם נציגי המשרד ונשמח מאד לעמוד לרשותכם.

משרד עו"ד אבריאל בטלפון: 04-8521118

עורכי דין מקרקעין בחיפה

לבירורים ומידע נוסף צרו קשר