עו"ד חוזה דירה

בתום מסע החיפושים המפרך וברגע שמצאתם את הבית אותו אתם מעוניינים לרכוש הגיע זמנם של עורכי הדין להיכנס אל התמונה. שלב הרכישה בפועל אינו עניין של מה בכך והוא דורש ידע נרחב בתחום המקרקעין והנדל"ן, מההיבט המשפטי בעיקר אך גם בהיבט המסחרי.

לא פעם מתגלות עסקאות אטרקטיביות כמלכודות של ממש, למשל במקרה של שיעבוד הנכס, עיקול מטעם הבנק, חריגות בנייה שאין עליהן אישורים ומגוון רב של בעיות אחרות העלולות לגרום לכם לשלם על התהליך כולו ביוקר ולא פעם אף לא לזכות בנכס המיוחל.

עורך דין חוזה דירה בחיפה

ערכו חיפוש אחר עורך דין חוזה דירה בחיפה המתמחה כאמור בתחום הספציפי הזה. את שירותיו תוכלו לשכור כבר בשלב החיפושים, הייעוץ והסיוע בדרך עשוי להתגלות כהקלה משמעותית במקרה של התלבטות למשל. אחד הטיפים שתזכו לשמוע מעורך הדין חוזה דירה בחיפה או בכל מקום אחר בארץ הוא לא לחתום על אף מסמך בטרם הוא נבדק והוסמך כראוי.

המשמעות של עריכת זיכרון דברים ביניכם לבין בעל הנכס דינה כחוזה לכל דבר המחייב אתכם משפטית. גם אם אהבתם את הנכס מאד, ואפילו אם אתם חוששים שמישהו אחר יקדים אתכם אל תתפתו לחתום או לערוך כל מסמך בכתב. פנו מיידית לעורך הדין שלכם ובקשו ממנו להתחיל בתהליך.

שלב הקנייה בפועל – בליווי עורך הדין

בשלב הבא יבצע עורך הדין בדיקה מקיפה מול כל הגורמים הנדרשים ויוודא כי אין כל מניעה לרכוש את הנכס וכי במקביל לרכישה הנוכחית לא מתבצעת עסקה נוספת חלילה וכדומה.

יש לעורך הדין המקצועי את הכלים הדרושים לבדיקת הפרמטרים הללו ולביצוע המשך תהליך הרכישה, הכולל מילוי כל הטפסים והניירת המותאמת, תשלומי האגרות מול המוסדות הרלוונטיים וכו'. ביניהם: פטור מס שבח, אישור סילוק משכנתא, , שטרי מכר ועוד.

ליווי משפטי בכל תהליך רכישה או השכרה של נכס

עורך דין חוזה דירה בחיפה שתיבחרו ללוות אתכם יעניק לכם שירות מקצועי שיוכל לחסוך לכם לא רק כסף אלא זמן רב ואנרגיה גם כן. בין אם תבחרו לרכוש דירה מידיים פרטיות, או מקבלן, לשכור נכס או לקבל אותו בירושה מוטב כאמור שיתלווה אליכם עורך דין מומחה שיוודא כי אתם מצליחים להימנע ממהמורות בדרך ומבצעים את העסקה בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

 

משרד עורכי הדין אבריאל, לשרותכם!

בשנת 1973 נוסד משרד עורכי הדין והנוטריון אבריאל. מתחם המשרדים הממוקם בקומה העשירית של מגדל העיר בחיפה מעניק באמצעות 15 עובדים מקצועיים הפועלים בו כיום שירותים משפטיים מקיפים במגוון תחומים מרכזיים.

אם ברצונכם לקבל מידע נוסף בתחום תהליך רכישת נכס וחוזה דירה או לקבוע פגישת ייעוץ וסיוע בנושא אנא צרו קשר עוד היום עם נציגי המשרד ונשמח מאד לעמוד לרשותכם.

משרד עו"ד אבריאל בטלפון: 04-8521118

לבירורים ומידע נוסף צרו קשר